Ryanair Warszawa Modlin


Idź do treści

Ryanair Warszawa - Londyn. Tanie Bilety do LondynuBilety lotnicze tanich irlandzkich linii lotniczych Ryanair
Sprzedaż on line oraz telefonicznie

Warszawa Modlin - Londyn Stansted

Bilety Ryanair z Warszawy do Londynu w sprzedaży już dziś. Sprawdź naszą ofertę i kupuj bilety tylko u nas w najkorzystniejszych cenach. Jeśli masz problem z rezerwacja on line, po prostu zadzwoń, zrobimy to za Ciebie. Zapraszamy.

INFOLINIA:
801 005 059
(koszt 35 gr za min z VAT)
32 728 30 95
(koszt wg stawki Twojego operatora)
infolinia czynna codziennie od 8 do 20 a w niedzielę od 12 do 20
Płatność za bilety: przelew bankowy, pocztowy lub kartą.

Tanie loty Ryanair Warszawa Modlin - Londyn STansted (od lipca 2012)

Londyn Stansted - Przeloty Ryanaira do Anglii, trasa Warszawa Modlin -Londyn Stansted od 16 lipca 2012. Bilety do Londynu już w sprzedaży.

Tanie loty Ryanair Warszawa Modlin - Londyn Stansted


Londyn Stansted - jedno z czterech lotnisk Londynu. poza tym w Londynie znajduje się jeszcze Lotnisko Londyn Heathrow, Lotnisko Londyn Luton oraz Londyn Gatwick.
Dojazd do lotniska.
Lotnisko Stansted leży prawie 50 km od Londynu. Najtaniej dojechać tam autobusem, które kursują co kilkanaście minut.
Samochód: autostrada z Londynu na Cambridge M11
Autobus i bus: np. liniami easybus, kursują między Londynem a Stansted co 15- 20 minut. Autobusy te kursują także na lotniska Londyn Gatwick oraz Londyn Luton a także Heathrow, oraz między samymi lotniskami. Autobusy National Express kursują co 10 minut przez całą dobę.
Pociąg: około 40 minut z Londynu na lotnisko Stansted liniami Stansted Express.

Londyn jest największym miastem w Europie. W Londynie mieszka ponad 7 mln mieszkańców, a sama powierzchnia miasta jest tak ogromna jak kilkanaście miast. Przylatując do Londynu na jeden dwa dni, trzeba się liczyć z tym, że nie zwiedzimy wszystkich jego atrakcji i zabytków w tak krótkim czasie, ale są pewne miejsca, które koniecznie trzeba zobaczyć w Londynie.

Atrakcje Londynu:

Tower of Londyn - najpopularniejszy obecnie na świecie fort na świecie.
Big Ben - zegar i dzwon osadzony w neogotyckiej wieży. Dziś jeden z najbardziej charakterystycznych elementów krajobrazu Londynu.
Pałac Buckingham - największy na świecie pałac królewski pełniący do dziś siedzibę monarchów.
Hyde Park - jeden z największych i najbardziej znanych parków na świcie.
Muzeum Brytyjskie - jedyne iw swym rodzaju niepowtarzalne muzeum.
Letnie Igrzyska Olimpijskie 2012 odbędą się w Londynie w dniach 27 lipiec 2012 do 12 sierpień 2012.
Klimat w Londynie: w Londynie panuje klimat umiarkowany, jednak jest on stale pod wpływem ciepłego prądu zatokowego przynoszącego dużo opadów deszczu, stąd jest najbardziej wilgotnym miastem w Europie.

Samoloty do Londynu latają z Polski z każdego większego lotniska. Najtaniej do Londynu dotrzeć można kupując oczywiście bilety lotnicze niskokosztowych linii lotniczych takich jak Ryanair. Od lipca 2012 roku także z Warszawy Modlin uruchomiono przeloty Warszawa Londyn. Konkurencją dla Ryanaira w przelotach do Londynu jest także Wizz Air, który w swej ofercie ma także tanie bilety do Londynu, wiele promocji i szeroką ofertę połączeń.

Główna | Rozkład Lotów | Warszawa Londyn | Warszawa Bruksela | Warszawa - Dublin | Lotnisko Warszawa | Kontakt | Strona 2 | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego